СПАДКОВА СПРАВА

ПРИВАТИЗАЦІЯ м. КИЇВ

ПРИВАТИЗАЦІЯ м. КИЇВ

Приватизація квартири у м. Київ

Якщо для Вас стало актуальним питання приватизації державної нерухомості – приватизація квартири у м.Київ то компанія «Спадкова Справа» готова здійснити весь цикл заходів, пов'язаних із приватизацією від «А» до «Я».

Супровід приватизації квартири на всіх етапах до набуття права власності від нашої компанії коштує від 20 000 грн.

Більш детальну інформацію щодо приватизації квартири у Києві Ви можете отримати звернувшись до наших спеціалістів за телефонами або записавшись на особисту консультацію.

phone telegramm viber viber

ПРИВАТИЗАЦІЯ. Кожен громадянин України має право на приватизацію займаного їм житла безкоштовно у межах номінальної вартості житлових чеків, або з частковою доплатою одноразово.

Квартира може бути приватизована наймачем житлового приміщення та членами його родини, у разі, якщо площа підлягає приватизації, має 21 квадратний метр загальної площі на наймача, а також кожного члена його сім'ї та додатково 10 квадратних метрів на сім'ю. Перш за все, потрібно знайти документи, на підставі яких ви та/або ваші родичі заселились у вказану квартиру. Зазвичай, це ордер, але також може бути рішення суду, рішення органу місцевого самоврядування, документ від підприємства про надання житла.

Перелік документів, необхідний для приватизації житла.

  1. Заява від наймача;
  2. Копії паспорта громадянина України, який подає заяву, та членів його сім’ї;
  3. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податку;
  4. Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї;
  5. Довідки про реєстрацію місця проживання громадянина, та членів його сім’ї;
  6. Технічний паспорт на квартиру зареєстрований у електронному реєстрі;
  7. Копія ордера про надання жилої площі, у разі зміни наймача додається засвідчена належним чином копія витягу з рішення про зміну наймача.

Перелік документів, необхідних для внесення змін в договір найму житлового приміщення:

  1. заява-згода співвласників квартири, батьків від імені неповнолітніх членів сім’ї;
  2. копія ордеру або рішення/розпорядження/наказ, на підставі якого зайнята квартира
  3. витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що квартира не належить на праві власності;
  4. Технічний паспорт на квартиру зареєстрований у електронному реєстрі;
  5. Ксерокопії паспортів повнолітній членів сім’ї;
  6. Копії свідоцтв про одруження (розлучення), народження дітей;
  7. Копію свідоцтва про смерть осіб, що були зазначені в ордері;
  8. Лист підтвердження БТІ щодо надання інформації про майно;

Готові документи надаються до відділу приватизації, який готує свідоцтво про право власності на квартиру. Після отримання свідоцтва - право власності потрібно зареєструвати.

Незалежно від розміру загальної площі безкоштовно передається у власність громадянина України займаної ним:

однокімнатна квартира; квартира або будинок, одержані у разі знесення або відселення всіх сімей з будинків або їх частин, що належать їм на праві власності, якщо колишні власники не отримали за них грошової компенсації; квартира або будинок, де мешкає людина з пільгою за Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"; квартира або будинок, де мешкає людина, що удостоєна звання Героя Радянського Союзу, Героя Соціалістичної Праці, або нагороджена орденом Слави трьох ступенів, ветеран Другої світової війни, воїн-інтернаціоналіст, особа з інвалідністю I і II груп, особа з інвалідністю з дитинства, ветеран праці, що пропрацював не менше 25 років (якщо жінка) або 30 років (якщо чоловік); ветеран Збройних Сил та репресовані особи, реабілітовані відповідно до Закону України "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років"; квартира або будинок, де мешкає сім'я загиблих при виконанні державних і громадських обов'язків або на виробництві; квартира або будинок, де мешкає військовослужбовець із пільгою за Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"; квартира або будинок, де мешкає багатодітна сім'я, яка має від трьох неповнолітніх дітей.

Приватизація Приватизація державного житлового фонду - це відчуження квартир, житлових приміщень у гуртожитках, призначених для проживання сімей та одиноких осіб, кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. д.) державного житлового фонду на користь громадян України.

Державний житловий фонд - це житловий фонд місцевих рад та житловий фонд, який знаходиться у повному господарському віданні або оперативному управлінні державних підприємств, організацій, установ.

Об'єкти приватизації. До об'єктів приватизації належать квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, житлові приміщення в гуртожитках (житлові кімнати, житлові блоки (секції), кімнати у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, які використовувалися громадянами на умовах найму.

Не підлягають приватизації: квартири-музеї;квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташованих на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ і організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників;житлові приміщення в гуртожитках, що знаходяться в аварійному стані (в яких неможливо забезпечити безпечне проживання людей);квартири (кімнати, будинки), віднесені у встановленому порядку до числа службових, а також квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані в зоні безумовного (обов'язкового) відселення, забрудненій внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Приватизація квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках, включених до плану реконструкції поточного року, здійснюється після її проведення власником.Наймачі, які проживали в квартирах (будинках), житлових приміщеннях у гуртожитках до початку реконструкції, після проведення реконструкції мають пріоритетне право на приватизацію цих квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках.